Natjecanje

02. 11. 2021.

16.10. u Novom Marofu naši članovi nastupili su na Kupu hrvatske u Savate boxu ( disc. Assaut ). Zbog trenutne situacije sa Covid virusom nisu nam mogli sudjelovati svi natjecatelji te su naš klub predstavljala tri natjecatelja; Leonardo Paska, Filip Čiček i Borna Pepić. Srebrnu medalju osvojili su Leonardo i Filip, a nažalost Borna je bio diskvalificiran.

30.10. u Kutini se održavao tradicionalni međunarodni turnir gdje su naša tri člana nastupila sa bratskim klubom KBK Impact Našice. Također, zbog situacije sa Covidom nisu mogli nastupiti svi naši natjecatelji te su nas predstavljala tri borca; Petar Vanek, Borna Pepić i Jakov Palijan.

Petar Vanek osvojio je drugo mjesto, u finalnoj borbi presudilo je iskustvo suparnika koji je ujedno i prvak Hrvatske.
Borna Pepić također je izborio finale, ali nije bio u punoj snazi jer su još prisutne posljedice preboljenja Covida.
Jakov Palijan nastupao je prvi put te u svojoj kategoriji nije imao protivnika stoga je prebačen u kategoriju iznad te je osvojio drugo mjesto. Jakov je pokazao veliku srčanost i borbenost i jako smo ponosni i zadovoljni njegovim prvim nastupom.